Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Hizmetleri, Kurumsal SEO Danışmanlığı, Kurumsal Web Tasarım

SEO
SEO
SEO

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Hizmetleri ve Kurumsal SEO Danışmanlığı, istanbul

Kurumsal SEO firmaların artan Optimizasyon (SEO) talepleri doğrultusunda gelişmiştir. Firma bünyesinde SEO Uzmanı çalıştırmak performans, verimlilik ve sonuç itibariyle yetersiz kaldığı durumlarda Kurumsal SEO Hizmetleri alabilirsiniz.

Holdinglere, KOBİ'lere ve e Ticaret Siteleri için sunduğumuz Kurumsal SEO Danışmanlığı ve Kurumsal SEO Hizmeti veya Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmetleri ile internet marketing faaliyetlerinizi outsource ederek (harici danışman çalıştırarak) yüksek verim elde edebilirsiniz.

Kurumsal SEO ihtiyaçlarınız için Profesyonel destek! eTicaret SEO Danışmanlık Hizmeti ile internet sitenizin verimliliğini Kurumsal SEO Hizmetleri alarak arttırın. Kurumsal SEO Danışmanlığı SEO çalışması (optimizasyon) yapan SEO Uzmanı kadromuz ile SEO Danışmanlığı için bizi arayın.

SEO bir ekip işidir. Tek kişilik bir cengaver tecrübeli olsa dahi kurumsal itibarınızı ve online pazarlama alanındaki beklentilerinizi tam olarak karşılamaz. 6 kişilik bir ekibi 15 yıldır yönetiyorum. Ekibimiz yılların verdiği deneyimle büyük bir uyum ve sorumluluk ile sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ekibimizin tamamı Freelance olarak çalışmaktadır. Kadromuzda bulunan editörler blog yazımı, makale yazımı ve haber sitelerine yazılar yazmak, sektör ve rakip firma analizi yapıyor, raporlamayı haftalık olarak bana yapıyor, kontrollerini ben sağlıyorum.

Özgün içerik ve orijinal görsellerin hazırlanması hem firmanızın itibarı hem de Google arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almanız, ürün ve hizmet pazarlaması gibi faaliyetlerinizde kurumunuza destek olacaktır. Dijital dünyanın gerekliliği olan Online Marketing ile internet üzerinden reklam kampanyaları düzenlemek reklamcılığın yeni tarifi haline gelmiştir. Endüstriyel ürünlerin pazarlanmasından, tatil ve uçak biletlerinin satışına ve hatta tüm bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamının interaktif ve online olarak yapılabildiği günümüz koşullarında kurumsal altyapısı ve konusunda uzman olan ekibimizin tecrübelerinden fayda sağlayabilirsiniz.

Google Tools her SEO Uzmanı tarafından sürekli ve düzenli olarak kullanılır. Google Search Console (eski ismiyle Google Webmaster Tools) her gün mutlaka takip edilmeli, hatalar giderilmeli, yeni taktik çalışmalar yapılmalıdır. Google Adwods hesap yönetimi, yeni stratejiler kullanarak tıklama başına ödenen birim maliyetleri minimize edilmelidir. Google Analytics verilerini okuyup anlamak ve yeni stratejiler belirlemek vs. bir uzmanlık alanıdır ve bir ekip işidir ve ayrıca çok fazla zaman alan çalışmalardır. Bu işlerin yükümlülüğünden kurtulmak için profesyonel ve bu konularda tam uzman bir ekiple çalışabilirsiniz. PPC kampanyaları düzenlemek, fizibilite çalışmaları yapmak ekonomistlerin bile zorlukla üstesinden gelebileceği zor ve zaman alacak çalışmalar iken yılların verdiği deneyimle hangi kanallardan yüksek verim ve geri dönüş sağlanacağını belirlemek bizler için sakız çiğnemek kadar basittir. Kısaca; Sadece Optimizasyon - SEO değil, aynı zamanda SEM, SMO gibi Online Marketing alanında uzmanlık ve ekip gerektiren Kurumsal Pazarlama işlerinize talibiz...

Yazılım uzmanlarımızla; e-Ticaret siteleri, ödeme modları, alışveriş sepetleri ve iş türünüze göre çok daha fazla çözüm üretebiliriz.

Kurumsal Hizmetlerimiz:

 • 1. Kurumsal Web Tasarım ve SEO
 • 2. Alışveriş (E-ticaret) siteleri SEO
 • 3. Bireyler veya işletmeler için 2. blog siteleri
 • 4. Static ve Dinamik Web Tasarım ve Geliştirme
 • 5. Web analizleri, Teknik analizler
 • 6. Responsive Website Design and Redesign
 • 7. Mobil Uygulama Geliştirme: Android, iPhone, Hybrid

Yukarıda belirtilen hizmetler için uygun maliyetlerle ve yüksek kalitede çözümler üretmemezi ister misiniz?

İşiniz için yüksek trafik artışı ve ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinizin sayısında yükselen bir artış istemez misiniz?

Kurumsal web tasarım yaptırdığınızda arama motorlarının arama sonuç sayfalarında - SERP (search engine results page) üst sıralarda yer almanız mümkün olmaz. Şirket bünyesinde SEO Uzmanı çalıştırmak veya klasik yöntemlerle backlink sağlayarak sektör lideri olmanız için yetersiz kalacaktır. Rakiplerinizin de harici danışman çalıştırdığını Kurumsal SEO hizmetleri ile yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu ve sonsuz bir yarış halinde olduğunuzu asla unutmamak gerekiyor. SEO çalışmasının bir maraton gibi olduğunu düşünürsek kısa vadede, orta vadeli yatırımlarda ve uzun vadeli düşünüldüğünde asla boşa gitmeyecek ve karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz yatırımlar olarak düşünmek gerekiyor.

ROI (Returns of Investment) açısından değerlendirmeye çalışırsak net bir hesap ve sonuç yakalamak teorik olarak mümkün olsa da reel hayatta SEO için yaptığınız yatırımların karşılığını tam olarak belirlemek oldukça zordur. Eğer iyi bir ekonomist ve internet marketing uzmanları tarafından bir yıl boyunca sosyoloji ve strateji uzmanları ile birlikte yürütülecek bir çalışmayla masraflar ve kazançlar analiz edilirse ortalama ne kadarlık bir artış sağlandığı ortaya çıkabilir ancak net bir oran veya net bir verimlilik hesabı yapılamasa da internet üzerinden sağladığınız online geliri katlamak ve çağın gerisinde kalmamak adına mutlaka Kurumsal SEO çalışması yaptırmalısınız.

SEO UZMANI EKİBİMİZ

 • SEO Danışmanlığı
  SEO Danışmanlığı

  Kurumsal Web Tasarım | SEO Optimizasyonu | Bilgisayar, internet, Teknoloji ve Endüstri | https://www.seo-c.com/

  ADNAN

  SEO CEO. SEO Uzmanı, SEO Danışmanı.
 • SEO Hizmetleri
  SEO Hizmetleri

  Web Tasarım Hizmetleri | Optimizasyon | SEO | Bilgisayar | internet | Teknoloji | https://www.seo-c.com/

  MELİSA

  SEO Danışmanı. SEO Optimizasyon Uzmanı.
 • SEO istanbul
  istanbul SEO Uzmanı

  istanbul Web Tasarım | SEO Optimizasyonu | Bilgisayar | internet | Teknoloji | https://www.seo-c.com/

  MÜGE

  İçerik Uzmanı, SEO Content Manager.